16 listopada 2015
Staż na Politechnice Śląskiej

Siedmiu absolwentów Politechniki Śląskiej rozpoczęło właśnie staż na naszej uczelni. Na mocy porozumienia podpisanego przez rektora Politechniki Śląskiej i dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gliwicach, stażyści przez sześć najbliższych miesięcy realizować będą zadania w poszczególnych jednostkach administracyjnych uczelni.

Uczestnicy stażu, organizowanego przez Politechnikę Śląską we współpracy z Powiatowym Urzędzie Pracy w Gliwicach, biorą udział w codziennych pracach poszczególnych jednostek uczelni, uczestnicząc jednocześnie – na równych prawach z pracownikami – w organizowanych szkoleniach i warsztatach poszerzających kompetencje, zarówno zawodowe, jak i interpersonalne. Okres stażu jest zatem czasem nabywania przez absolwentów rzetelnej praktyki zawodowej pod opieką i przy wsparciu doświadczonej kadry Politechniki Śląskiej w dobrze zorganizowanym i przyjaznym środowisku. Ponadto odbycie stażu stanowi doskonałą przepustkę do dalszej kariery zawodowej. Realizowane we współpracy z urzędami pracy staże koordynuje Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 16 listopada 2015 12:27, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>