9 listopada 2015
Business and Management Day 2015

Konferencja „Business and Management Day 2015 – współczesne trendy w zarządzaniu” odbędzie się w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach 26 listopada w godz. 8:45-14:00. Udział bezpłatny. Rejestracja trwa.

Wydarzenie organizowane przez SKN Praktyków Zarządzania i Biznesu „Tarcza” skierowane jest do studentów Politechniki Śląskiej, a w szczególności do studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania. Głównym celem konferencji „Business and Management Day 2015 – współczesne trendy w zarządzaniu” jest przybliżenie studentom współczesnych trendów w zarządzaniu oraz zapoznanie ich z wyzwaniami związanymi z pracą w obszarze zarządzania i marketingu. Uczestnicy poznają rozwiązania naukowe stosowane w praktyce biznesowej i otrzymają możliwości współpracy ze środowiskiem naukowym.

Wiadomość utworzona: 6 listopada 2015 07:26, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 9 listopada 2015 11:42, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska