4 listopada 2015
Otwarcie kompleksu nowych boisk sportowych

Uroczyste otwarcie kompleksu nowych boisk sportowych Politechniki Śląskiej odbędzie się przy ul. Kujawskiej, obok Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” w Gliwicach, 4 listopada o godz. 12:00.

Budowę boisk rozpoczęto w czerwcu br. Dzięki realizacji inwestycji na terenie miasteczka studenckiego Politechniki Śląskiej powstał nowy kompleks sportowy składający się z wielofunkcyjnego boiska (do gry w koszykówkę, siatkówkę i treningów do piłki ręcznej) oraz dwóch boisk do siatkówki plażowej. Całość jest ogrodzona i wyposażona w sztuczne oświetlenie.

Boiska powstały tuż obok oddanego w ubiegłym roku boiska do piłki nożnej, które wybudowane zostało przez miasto Gliwice i przekazane w administrowanie Politechnice Śląskiej (jego zarządcą jest Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej).

Wiadomość utworzona: 3 listopada 2015 15:25, autor: Paweł Doś
Ostatnia modyfikacja: 4 listopada 2015 10:19, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska