23 października 2015
Przyszłość energetyki w Polsce – debata w CEKu

Debata pt. „Przyszłość energetyki w Polsce” odbędzie się w auli A Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach 23 października o godz. 10:00. W spotkaniu, które poprowadzą studenci Wydziału Elektrycznego, wezmą udział m.in. prof. Jerzy Buzek i Janusz Steinhoff. Zachęcamy do uczestnictwa. Rejestracja online trwa.

W dyskusji poświęconej przyszłości energetyki w Polsce skonfrontują się specjaliści w dziedzinach energetyki konwencjonalnej, odnawialnej oraz jądrowej. Panel dyskusyjny, w którym uczestniczyć będą Robert Młynarski, Jerzy Niewodniczański i Tomasz Podgajniak, uświetnią swoją obecnością prof. Jerzy Buzek i Janusz Steinhoff, którzy oceniać będą m.in. szanse wysuwanych tez przez specjalistów m.in. pod względem ekonomicznym, społecznym i politycznym. Moderatorem debaty, stanowiącej część trwających właśnie w Gliwicach XVII Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka 2015, będzie dr hab. inż. Krzysztof Dębowski. Spotkanie poprowadzą studenci Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej – Adam Błeszyński i Adrian Sulkowski.

Wszystkich zainteresowanych przyszłością energetyki w Polsce zapraszamy do udziału w debacie. By potwierdzić swoje uczestnictwo należy wysłać mail zatytułowany „Debata Energetyczna – imię i nazwisko” na adres: samorzad.elektryczny@gmail.com

Wiadomość utworzona: 22 października 2015 14:51, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 23 października 2015 09:02, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>