21 października 2015
Siatkarki AZS-u Politechniki Śląskiej w Pucharze Polski!

Zawodniczki AZS-u Politechniki Śląskiej rozegrają dzisiaj pierwszy mecz w ramach Pucharu Polski. Gliwickie siatkarki zmierzą się reprezentacją Polski juniorek – drużyną Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Początek spotkania w nowej hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28 w Gliwicach o godz. 18:00. Wstęp wolny. Wszystkich fanów siatkówki serdecznie zapraszamy.

Siatkarki KŚ AZS Politechniki Śląskiej rozpoczynają dzisiaj swoją przygodę z Pucharem Polski. Wcześniej rozgrywki prowadzone były w klasach niższych i dopiero teraz, w czwartej rundzie, dołączają do rywalizacji drużyny z pierwszej ligi. Wszystkich kibiców siatkówki zapraszamy dziś do nowej hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej. Do zobaczenia na trybunach!

Wiadomość utworzona: 21 października 2015 09:36, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 21 października 2015 09:38, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska