20 października 2015
Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości już dziś!

IX edycja Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach w poniedziałek, 19 października, w godz. 9:00-15:00.

Wydarzenie jest przede wszystkim adresowane do studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników naukowych uczelni oraz uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych.

Celem organizacji Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości jest przede wszystkim rozwój współpracy przedstawicieli środowisk naukowych i przemysłu. Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do śledzenia oferty rynku pracy, konfrontowania potrzeb, możliwości i oczekiwań potencjalnych pracodawców i pracobiorców. Zapewnia też zebranie w pigułce informacji o możliwościach uzyskania instytucjonalnego wsparcia własnej przedsiębiorczości, a tym samym podnoszenia kwalifikacji.
Wstęp wolny. Zapraszamy!

Wiadomość utworzona: 19 października 2015 07:52, autor: Paweł Doś
Ostatnia modyfikacja: 20 października 2015 10:41, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska