15 października 2015
Warsztaty perkusyjne i koncert w "Spirali"

W najbliższą sobotę, 17 października, w Klubie Studenckim "Spirala" przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach o godz. 18:00 odbędą się warsztaty perkusyjne Ricka Lathama a zaraz po nich, ok. godz. 19.00, koncert Rick Latham & The Groove.

Rick Latham to jeden z najbardziej wziętych sesyjnych i koncertowych perkusistów w USA, uznany artysta solowy, kompozytor, autor, wykładowca i guru perkusji.

Bilety na to wydarzenie kosztują 25 zł, a dla studentów jedynie 10 zł od osoby.

Warsztaty i koncert odbędą się w ramach Międzynarodowego Festiwalu DRUM FEST.

DRUM FEST to unikalne na skalę Europy wydarzenie promujące współczesną muzykę, w której główną rolę odgrywa perkusja. Festiwal charakteryzuje różnorodność oferowanych form artystycznych i prezentowanych gatunków muzycznych. Festiwal narodził się ponad 20 lat temu w Opolu. Dziś gości również na Śląsku. W tym roku wydarzenia odbywają się w Gliwicach, Chorzowie, Tychach oraz w Katowicach.

Wiadomość utworzona: 15 października 2015 08:58, autor: Paweł Doś