12 października 2015
Wyjedź na studia za granicę!

Biuro Międzynarodowej Wymiany Akademickiej i ESN SUT Gliwice zapraszają do wzięcia udziału w minitargach edukacyjnych, które odbędą się w czwartek, 15 października, w godz. 13:15-15:15 w holu Biblioteki Głównej na parterze.

Podczas minitargów studenci i pracownicy zainteresowani realizacją wyjazdu w ramach różnych programów mobilności akademickiej (projekty programu Erasmus+ w Europie,  Erasmus+ w krajach partnerskich poza UE, Erasmus-MUNDUS, FSS) będą mogli zapoznać się z ofertą uczelni zagranicznych, porozmawiać z koordynatorami wymiany akademickiej z wydziałów Politechniki Śląskiej oraz z uczelni zagranicznych goszczących na naszej uczelni.

Wiadomość utworzona: 12 października 2015 08:58, autor: Paweł Doś