7 października 2015
Studencie I roku, weź udział w Silesiadzie!

Zbliża się kolejna edycja Silesiady, czyli śląskich eliminacji do finału Ogólnopolskich Igrzysk Studentów I Roku. Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej buduje szeroką reprezentację studentów pierwszego roku naszej uczelni na zawody. Zapisy trwają tylko do końca października.

Zawody tradycyjnie już są organizowane przez AZS w Katowicach i odbędą się w weekend 14-15 listopada.
Zapraszamy gorąco wszystkich „pierwszaków” do ujawnienia swoich talentów sportowych w następujących dyscyplinach: piłka siatkowa kobiet i mężczyzn, koszykówka kobiet i mężczyzn, futsal mężczyzn, pływanie kobiet i mężczyzn, tenis stołowy kobiet i mężczyzn, ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn, a także biegi przełajowe kobiet i mężczyzn. W zawodach mogą wystartować wyłącznie studenci pierwszego roku po raz pierwszy przyjęci na studia. Legitymacje AZS nie są wymagane.

Na zgłoszenia czekają nauczyciele prowadzący zajęcia z WF-u oraz trenerzy studenckich sekcji sportowych do końca października.
Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28 w Gliwicach pod nr. tel. 32 237 23 51, a także u zastępcy dyrektora ds. organizacyjno-sportowych mgr. Wojciecha Moskwiaka pod nr. tel. 32 237 15 24.

Wiadomość utworzona: 7 października 2015 08:24, autor: Paweł Doś
Ostatnia modyfikacja: 7 października 2015 08:30, wykonana przez: Paweł Doś