6 października 2015
Future Entrepreneurs podczas V Europejskiego Kongresu MŚP

Już tylko kilka dni pozostało do cyklu spotkań Future Entrepreneurs, skierowanego do studentów i absolwentów szkół wyższych. Będzie on prowadzony w ramach V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w Katowicach między 12 a 14 października.

Podczas tegorocznej edycji kongresu zostanie mocno podkreślona rola studentów w rozwoju sektora MŚP, który deklaruje otwartość na absolwentów szkół wyższych oraz ich innowacyjne, technologiczne i globalne spojrzenie na rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.
Future Entrepreneurs to specjalny cykl spotkań z najwybitniejszymi postaciami świata polityki, biznesu i nauki. Skierowany jest do wszystkich ambitnych i zaangażowanych studentów, którzy dbają o swój rozwój oraz są zainteresowani tematyką przedsiębiorczości. Spotkania będą prowadzone według formuły 20/20/20. Przeznaczono po 20 minut na wystąpienie zaproszonego gościa, pytania od moderatora oraz pytania od publiczności. Formuła ta pozwoli na wymianę poglądów pomiędzy gośćmi i studentami. Zaplanowane spotkania odbędą się 13 oraz 14 października łącznie w sześciu blokach. Zachęcamy do udziału.

Więcej informacji: www.forummlodych.pl

Bezpłatna rejestracja na wydarzenia w ramach Future Entrepreneurs: www.ekmsp.eu