25 września 2015
Studia podyplomowe na Politechnice Śląskiej

Wszystkich zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, poszerzaniem horyzontów i rozwijaniem zainteresowań zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych na Politechnice Śląskiej. Oferta przygotowana na rozpoczynający się w październiku semestr zimowy zawiera ponad 50 kierunków, w tym 12 nowości. Rekrutacja na studia trwa do 30 września i jest bezpłatna.

W aktualnej ofercie studiów podyplomowych, które doskonale wpisują się w ideę kształcenia przez całe życie (lifelong learning), znajdują się kierunki proponowane przez większość wydziałów Politechniki Śląskiej. Łącznie wybierać można spośród 54, wśród których znajduje się aż 12 nowości. Nowe kierunki to:
  • sztuki wizualne i projektowanie,
  • zintegrowany rozwój miast,
  • zarządzanie logistyczne w przedsiębiorstwie,
  • paliwa alternatywne i energetyczne wykorzystanie odpadów,
  • inżynieria procesów odlewniczych i obróbki plastycznej,
  • zarządzanie projektem informatycznym,
  • rozwój i efektywna działalność zakładów opieki zdrowotnej,
  • pomiary i diagnostyka techniczna,
  • język angielski w edukacji przedszkolnej,
  • doradztwo zawodowe w edukacji,
  • tyflopedagogika (studia kwalifikacyjne),
  • terapia pedagogiczna (studia kwalifikacyjne).
O przyjęcie na studia podyplomowe na Politechnice Śląskiej mogą ubiegać się osoby, które ukończyły co najmniej studia I stopnia. Rekrutacja online potrwa do końca września i jest bezpłatna.

Wiadomość utworzona: 25 września 2015 14:37, autor: Agnieszka Moszczyńska
<sierpień 2020>