21 września 2015
Wsparcie wysoko wykwalifikowanych praktykantów z Niemiec

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) zaprasza doktorantów, pracowników naukowych oraz jednostki badawcze z całego świata do udziału w kolejnej edycji programu RISE (Research Internships in Science and Engineering). Oferty praktyk można składać do 15 października.

W ramach programu RISE jednostki badawcze oraz indywidualni pracownicy naukowi i doktoranci Politechniki Śląskiej mogą ubiegać się o przyjęcie jako praktykanta wysoko wykwalifikowanego studenta z Niemiec. W projekcie biorą udział studenci następujących dziedzin:
  • biologia,
  • chemia,
  • fizyka,
  • nauki o Ziemi,
  • inżynieria,
  • medycyna
  • oraz kierunków pokrewnych.
Oferty praktyk dla praktykantów z Niemiec można składać online do 15 października pod adresem: https://www.daad.de/rise-weltweit/en/

W przypadku pytań lub niejasności prosimy o kontakt mailowy w języku angielskim lub niemieckim.

Wiadomość utworzona: 21 września 2015 12:11, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 21 września 2015 12:11, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska