18 września 2015
Otwarte studium rysunku i malarstwa

Zajęcia w ramach otwartego studium rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży rozpoczną się już w październiku. Prowadzone przez doświadczonych nauczycieli akademickich z Politechniki Śląskiej warsztaty potrwają trzy miesiące i odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych – od 9 do 13 lat oraz od 14 do 18 lat. Telefoniczna rejestracja kandydatów trwa do 30 września. Zachęcamy do udziału wszystkie dzieci pragnące odkryć i rozwinąć swoje zdolności plastyczne.

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej oraz Katedra Sztuk Pięknych i Użytkowych zapraszają do otwartego studium rysunku i malarstwa. Zajęcia adresowane do dzieci i młodzieży w wieku 9-18 lat odbywać się będą soboty w nowoczesnych pracowniach Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej przy ul. ks. M. Strzody 10 w Gliwicach. Zajęcia dla dzieci młodszych w wieku 9-13 lat zaplanowano w godz. 10:00-12:15, dla starszych w wieku 14-18 lat między 12:30 a 14:45. Doświadczeni nauczyciele akademiccy z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane dzieci, które chciałaby odkryć i rozwijać swoje zdolności plastyczne. Warsztaty rozpoczną się w październiku i potrwają do grudnia br. Koszt uczestnictwa w zajęciach obejmującym 10 spotkań to 600 zł. Telefoniczne rejestracja chętnych trwa do końca września i możliwa jest w sekretariacie u mgr inż. Aliny Soroki-Kalnik pod nr. tel. 668 142 675 lub mailowo.

Wiadomość utworzona: 18 września 2015 07:53, autor: Agnieszka Moszczyńska