3 września 2015
Dni otwarte Wydziału Organizacji i Zarządzania

Dni otwarte kierunków i studiów podyplomowych oferowanych przez Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej odbędą się w Hotelu Diament przy ul. 3 Maja 122 w Zabrzu 3 i 16 września o godz. 10:00.

Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do tegorocznych maturzystów i absolwentów studiów pierwszego stopnia, którzy pragną podjąć studia na kierunkach znajdujących się w ofercie Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej – administracji, logistyce, socjologii, zarządzaniu oraz zarządzaniu i inżynierii produkcji.
Zainteresowani studiowaniem zarządzania i wyborem takich specjalności, jak:
  • zarządzanie hotelem (studia I stopnia) czy
  • zarządzanie obiektem hotelarskim (studia II stopnia)

będą mieli okazję zobaczyć, jak wygląda praca w hotelu, poznają warunki rekrutacji oraz plan studiów wraz z charakterystyką przedmiotów specjalnościowych, jak również szczegóły realizacji praktyk śródsemestralnych i wakacyjnych. Na najlepszych absolwentów obu specjalności czekać będzie bowiem praca w sieci Hoteli Diament S.A.
Podczas dni otwartych Wydziału Organizacji i Zarządzania będzie można zapoznać się także z bogatą ofertą studiów podyplomowych i kursów dokształcających.

Wiadomość utworzona: 2 września 2015 13:38, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 3 września 2015 12:18, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>
PnWtŚrCzPtSoN