20 sierpnia 2015
Rekrutacja na studia trwa

Trwa II nabór na studia na Politechnikę Śląską. Na kandydatów, którzy pragną studiować na najstarszej uczelni technicznej w regionie i jednej z największych w kraju czekają miejsca na większości wydziałów, kolegiów i centrów naukowo-dydaktycznych. Ostateczny termin rejestracji mija 6 września.

Drugi nabór kandydatów na studia na Politechnice Śląskiej na rok akademicki 2015/2016 rozpoczął się 24 lipca. Młodzież zainteresowana nauką na jednym z 16 wydziałów jednej z największych uczelni technicznych w kraju może rejestrować się w elektronicznym systemie obsługi rekrutacji SOREK. Na kandydatów czekają miejsca zarówno na bezpłatnych studiach dziennych, jak i odpłatnych studiach zaocznych i wieczorowych. Ostateczny termin rejestracji i wniesienia opłat rekrutacyjnych mija 6 września.

Pełny wykaz kierunków dysponujących wolnymi miejscami na studiach:

W związku ze zmieniającą się liczbą wolnych miejsc, na skutek rezygnacji i rozpatrywanych odwołań, informacje o aktualnej ilości wolnych miejsc na poszczególnych kierunkach dostępne są w Wydziałowych Komisjach Rekrutacyjnych. Harmonogram elektronicznej rejestracji kandydatów na wydziały dysponujące wolnymi miejscami znajduje się tutaj. Zachęcamy do podjęcia studiów na Politechnice Śląskiej, bo warto.

Wiadomość utworzona: 20 sierpnia 2015 09:37, autor: Agnieszka Moszczyńska