6 sierpnia 2015
Obóz adaptacyjny POLICAMPUS

Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej zaprasza studentów I roku na obóz adaptacyjny nad Jezioro Żywieckie. POLICAMPUS, bo o nim mowa, odbędzie się w Tresnej koło Żywca między 1 a 6 września. Zapisy przyjmowane są do 7 sierpnia. Zachęcamy do udziału nie tylko pierwszoroczniaków.

Na obozowiczów zakwaterowanych w położonym w Beskidach Centrum Wypoczynku ODYS, gdzie – w zielonej dolinie Soły góry spotykają się z Jeziorem Żywieckim – czeka mnóstwo atrakcji, m.in. szkolenie survivalowe i wizyta w parku linowym. Niemniej udział w POLICAMPUSIE to niepowtarzalna okazja, by już we wrześniu rozpocząć studencką integrację. Zdobyte doświadczenie i nawiązane znajomości z pewnością przydadzą się po oficjalnym rozpoczęciu roku akademickiego, który już w październiku… Koszt udziału w trwającym od 1 do 6 września obozie to 600 zł. Rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem formularza dostępnego online do 7 sierpnia. Dodatkowych informacji udziela Paweł Leśniewski pod nr. tel. 511 294 035 lub mailowo. Do udziału w POLICAMPUSIE zachęcamy nie tylko studentów pierwszego roku! Mile widziani wszyscy zainteresowani.

Wiadomość utworzona: 6 sierpnia 2015 08:48, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 6 sierpnia 2015 08:51, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska