5 sierpnia 2015
Letnia szkoła przedsiębiorczości

Biuro Karier Studenckich zaprasza studentów, absolwentów i pracowników naukowych Politechniki Śląskiej do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w ramach letniej szkoły przedsiębiorczości. Rejestracja trwa.

Na sierpień Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej przygotowało serię bezpłatnych szkoleń adresowanych do studentów, absolwentów i pracowników naukowych naszej uczelni. Wszystkie warsztaty odbywać się będą w siedzibie biura przy ul. Konarskiego 20 (pokój 106) w Gliwicach w godz. 9:00-15:00. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie wiadomości, zawierającego imię, nazwisko, kierunek studiów, telefon kontaktowy i wybrany temat szkolenia na adres mailowy BKS.

Harmonogram szkoleń w ramach letniej szkoła przedsiębiorczości:
6 sierpnia – własność intelektualna w praktyce – patenty i merchandising
7 sierpnia – elementy zarządzania projektem inwestycyjnym w przemyśle
11 sierpnia – praca w zespole
12 sierpnia – transfer wiedzy – szanse i zagrożenia
13 sierpnia – zarządzanie czasem.
Zachęcamy do udziału.

Wiadomość utworzona: 5 sierpnia 2015 14:09, autor: Agnieszka Moszczyńska