30 lipca 2015
Wyróżnienie dla młodych pracowników naukowych Politechniki Śląskiej

Dziesięciu młodych pracowników naukowych Politechniki Śląskiej zakwalifikowało się do programu TransFormation.doc, realizowanego w ramach projektu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Młodzi, zdolni jeszcze w tym roku wyjadą na kilkutygodniowe szkolenia organizowane przez najlepsze ośrodki akademickie, figurujące na liście szanghajskiej. Gratulujemy.

Znamy wyniki rekrutacji do programu TransFormation.doc realizowanego w ramach projektu systemowego Ministra Nauki Szkolnictwa Wyższego pt. „Wsparcie systemu zarządzania badaniami naukowymi i ich wynikami”. Wśród 500 doktorantów i młodych naukowców, którzy wezmą udział w kursach szkoleniowych organizowanych w czołowych ośrodkach akademickich w krajach Europy Zachodniej i Północnej, a także w USA i w Kanadzie, znalazło się 10 pracowników naukowych Politechniki Śląskiej z Wydziałów Mechanicznego Technologicznego, Budownictwa, Automatyki, Elektroniki i Informatyki, Chemicznego, Organizacji i Zarządzania oraz Matematyki Stosowanej. Wyróżnieni młodzi, zdolni to: Aneta Aleksander, Agnieszka Bier, Alina Brzęczek, Anna Bzymek, Anna Gorawska, Katarzyna Jezierska-Krupa, Grzegorz Poprawa, Karolina Rąb, Marcin Woźniak i Stanisław Wrona.

Kandydaci zakwalifikowani do programu TransFormation.doc odbędą – wybrane drogą losowania szkolenia – dwutygodniowe, mające na celu wzmocnienie kompetencji z zakresu przedsiębiorczości, a także umiejętności miękkich niezbędnych do współpracy z gospodarką, lub trzytygodniowe w zakresie kompetencji miękkich oraz trenerskich umożliwiających przekazanie nabytych umiejętności dalej w polskim środowisku akademickim i poza nim. Wszystkim zakwalifikowanym, a w szczególności młodym pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej, serdecznie gratulujemy.

Wiadomość utworzona: 30 lipca 2015 14:42, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 30 lipca 2015 14:56, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska