30 czerwca 2015
Studia podyplomowe projektowania graficznego – rekrutacja trwa!

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe na kierunek projektowanie graficzne, prowadzony na Wydziale Architektury. Studia są skierowane do osób zainteresowanych projektowaniem graficznym oraz szeroko pojętą grafiką reklamową, wydawniczą i artystyczną. Są przeznaczone zarówno dla osób pracujących, jak i planujących w przyszłości podjęcie pracy w agencjach reklamowych, wydawnictwach czy instytucjach powiązanych z mediami. Na projektowanie graficzne mogą się rekrutować absolwenci bez ograniczeń co do ukończonych kierunków studiów w zakresie I lub II stopnia.

Celem studiów jest wykształcenie specjalistów zajmujących się tworzeniem projektów graficznych, zdobycie praktycznych umiejętności w projektowaniu materiałów reklamowych oraz wizualizacji multimedialnych, nauczenie wszystkich etapów kreacji komunikatu wizualnego, począwszy od analizy, formułowania założeń projektowych, a kończąc na autorskiej realizacji projektu w nowoczesnych programach komputerowych wraz z przygotowaniem i przetwarzaniem wszelkich materiałów do druku (DTP) lub prezentacji (np. strony internetowe). Po ukończeniu studiów absolwenci są przygotowani do podjęcia pracy w działach marketingu, agencjach reklamowych i wydawnictwach oraz instytucjach powiązanych z mediami.

Studia odbywają się w trybie zaocznym. Na kandydatów czeka 25 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt studiów: 4200 zł. Rekrutacja trwa do 30 września.

Szczegóły na: www.grafika.polsl.pl

Wiadomość utworzona: 30 czerwca 2015 14:38, autor: Krzysztof Gurgul