26 czerwca 2015
„Bon na innowacje” i „Szybka ścieżka” – jak przygotować się do pozyskania wsparcia?

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania finansowania w ramach konkursów „Bon na innowacje” i „Szybka ścieżka”, realizowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, odbędzie się w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach 6 lipca o godz. 9:00. Rejstracja uczestników spotkania trwa. Udział bezpłatny.

Uczestnicy odbywającego się w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej spotkania poznają założenia dwóch ogłoszonych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju konkursów – „Bon na innowacje” i „Szybka ścieżka”. Odwiedzą się także jak przygotować się do aplikacji do projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój, który obowiązuje w perspektywie finansowania 2014-2020, oraz co jest brane pod uwagę podczas oceny merytorycznej i jaka jest rola uczelni w uzyskaniu wsparcia. Specjaliści opowiedzą szczegółowo o celach głównych i wymogach formalnych w stosunku do osób ubiegających się o finansowanie w ramach programu „Szybka ścieżka”. Powiedzą również na czym polegać będzie ocena formalna składanych wniosków, jaka jest maksymalna wysokość przewidywanego wsparcia, w jaki sposób powinny być realizowane prace naukowo-badawcze w ramach dotowanego projektu oraz jaka jest rola uczelni w projekcie. Uczestnicy spotkania poznają także założenia projektu „Bon na innowacje” oraz zasady, na jakich można do niego aplikować, dowiedzą się jaki jest zakres usług objętych wsparciem i jak uczelnia może wesprzeć obiegających się o finansowanie naukowców i przedsiębiorców.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, zarówno naukowcy, jak i przedsiębiorcy, proszone są o potwierdzenie uczestnictwa na adres mailowy.

Wiadomość utworzona: 25 czerwca 2015 11:26, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 26 czerwca 2015 11:16, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska