24 czerwca 2015
Zębatki 2015 rozdane!

Znamy laureatów tegorocznych Zębatek! Podczas uroczystej gali, która odbyła się w poniedziałek w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”, nagrodami środowiska studenckiego Politechniki Śląskiej uhonorowano sześć prostudenckich inicjatyw i instytucji. Tradycyjnie wręczono także honorową Zębatkę. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Zębatki, czyli nagrody środowiska studenckiego Politechniki Śląskiej, przyznawane są inicjatywom i instytucjom działających na rzecz studentów naszej uczelni. W tym roku, w odbywającym się na pośrednictwem Internetu głosowaniu, studenci Politechniki Śląskiej już po raz szósty głosowali na najlepszy samorząd wydziałowy, klub/pub studencki, gastronomię, ruch studencki oraz projekt prostudencki. W kategorii odpowiedzialny biznes nagrodę – przyznawaną przez Radę Delegatów Studenckich skupiającą przedstawicieli wszystkich samorządów wydziałowych i rad mieszkańców – otrzymała firma Future Processing, która od lat współpracuje z Politechniką Śląską, a w szczególności z Wydziałem Automatyki, Elektroniki i Informatyki.

W poszczególnych kategoriach Zębatki 2015 otrzymali:
Honorowa Zębatka 2015 trafiła do Daniela Krasnokuckiego – przewodniczącego Samorządu Studenckiego Politechniki Śląskiej w roku akademickim 2012/2013. Gratulujemy.

Wiadomość utworzona: 24 czerwca 2015 08:58, autor: Agnieszka Moszczyńska