3 czerwca 2015
Nowy inkubator technologiczny

Nowy budynek Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice” otworzy swoje podwoje już w połowie lipca. Na 1000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej sprzyjające rozwojowi prowadzonej działalności miejsce znajdzie nawet 20 firm. Dołącz do młodych prężnych i dobrze rokujących i i skorzystaj ze wsparcia Inkubatora Przedsiębiorczości w gliwickim technoparku.

Powstający na terenie kampusu i przy współudziale Politechniki Śląskiej inkubator przedsiębiorczości to doskonała szansa rozwoju dla nowopowstających firm z branży IT i ICT oraz rozpoczynających działalność start-upów. To również dodatkowa forma wsparcia rozwoju innowacyjnych technologii i szeroko rozumianej przedsiębiorczości akademickiej. Nowy budynek Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice” – w pierwszej kolejności studentom i absolwentom uczelni, a także jej doktorantom i pracownikom naukowym – oferuje:
  • 1000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, głównie dla firm z branży IT i ICT
  • pomieszczenia biurowe od 20 m2 do 60 m2 (cena już od 25 zł/m2)
  • laboratoria komputerowe
  • świetną lokalizację w centrum Gliwic
  • dogodną komunikację (w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się węzły A4/A1/DTŚ)
  • pełne przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych
  • pełne wyposażenie w media, instalację teletechniczną i Internet.
Dodatkowo nowi lokatorzy będą mieli do dyspozycji wspólną kuchnię, pokój spotkań oraz wyłączny parking. Oprócz tego dla firm, które dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie, powstanie specjalnie dedykowana strefa co-workingowa, czyli wspólna przestrzeń do pracy. Dla firm inkubowanych w Inkubatorze Przedsiębiorczości gliwickiego technoparku szereg usług o charakterze doradczym, tj. szkolenia, networking, wsparcie biznesowe czy promocja. W imieniu Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice” zapraszamy do współpracy.

Osoby zainteresowane współpracą z Parkiem Naukowo-Technologicznym „Technopark Gliwice” proszone są kontakt z asystentką zarządu Karoliną Biedą pod numerami telefonów 32 335 85 00, 607 363 765 lub mailowo.

Wiadomość utworzona: 3 czerwca 2015 13:16, autor: Agnieszka Moszczyńska