2 czerwca 2015
Rusza nabór stażystów do gliwickiej fabryki Opla

Biuro Karier Studenckich i zakład General Motors Manufacturing Poland zachęcają studentów ostatniego semestru studiów I i II stopnia oraz absolwentów studiów I i II stopnia do sześciu miesięcy po obronie do udziału w programie stażowym. Podczas sześciomiesięcznego płatnego stażu zakwalifikowani kandydaci realizować będą samodzielne projekty inżynierskie pod okiem doświadczonych pracowników fabryki. Zachęcamy do aplikowania.

General Motors Manufacturing Poland to najnowocześniejszy zakład na Śląsku, dysponujący najnowszymi technologiami. Staż realizowany w porozumieniu z Biurem Karier Studenckich otwiera drogę do kariery inżynierskiej i stwarza możliwość dynamicznego rozwoju poprzez realizację samodzielnego projektu i konfrontację wiedzy akademickiej z realnymi wyzwaniami inżynierskimi. Obecnie w gliwickiej fabryce Opla pracuje ponad 80 byłych uczestników programu. Projekty w ramach stażu realizowane będą we wszystkich działach: tłoczni, karoserii, montażu głównym, utrzymania ruchu, jakości, inżynierii, planowania produkcji i dostaw materiałowych oraz zakupów i finansów. Płatne staże trwać będą od 1 września br. do 29 stycznia 2016 r.

Szczegółowy opis warunków oraz wykaz projektów inżynierskich na stronie Biura Karier Studenckich Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 2 czerwca 2015 08:14, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 2 czerwca 2015 08:19, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska