1 czerwca 2015
Nabór na studia doktoranckie w ramach KIC InnoEnergy

Nabór na studia doktoranckie w ramach KIC InnoEnergy trwa do 15 czerwca. Zgłaszać mogą się studenci, którzy są już doktorantami.

„Energia” jest bliska Twoim zainteresowaniom naukowym? Czy chciałbyś rozwinąć swój pomysł i wprowadzić go w życie? Jeśli tak, to zgłoś się do KIC InnoEnergy PhD School. KIC InnoEnergy oferuje program, który uzupełnia regularne studia doktoranckie, realizowane równocześnie w jednostkach macierzystych. Dzięki udziałowi w przedsięwzięciu zyskasz możliwość udziału w międzynarodowych konferencjach naukowych, szkoleniach z zakresu innowacji i przedsiębiorczości oraz stażach zagranicznych. Twój promotor i laboratorium otrzymają natomiast możliwość rozległej współpracy międzynarodowej w zakresie badań naukowych, kooperacji z przemysłem oraz – w rezultacie – pracownika posiadającego wiedzę z zakresu przedsiębiorczości czy komercjalizacji.

W ramach studiów doktoranckich, w ramach KIC InnoEnergy, dostępne są następujące kierunki: Clean Coal Technologies, Energy Efficiency, Energy from Chemical Fuels, Electricity Storage, Renewable Energies, Smart and Efficient building and cities, Smart Electric Grid oraz Sustainable Nuclear and Renewable Convergence.

Wiadomość utworzona: 1 czerwca 2015 07:51, autor: Agnieszka Moszczyńska