6 maja 2015
Współpraca nauki i przemysłu w PERSPEKTYWIE 2020

Seminarium pt. „Współpraca nauki i przemysłu w PERSPEKTYWIE 2020” odbędzie się w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach dzisiaj o godz. 13:00.

Dzisiejsze spotkanie w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej zainauguruje wystąpienie marszałka województwa śląskiego Wojciecha Saługi oraz dyrektora CITT-u dr. Arkadiusza Szmala. Prezentację założeń Śląskiej Platformy współpracy nauki i przemysłu „INTERGA” przedstawi prof. Marek Gzik – pełnomocnik rektora Politechniki Śląskiej ds. współpracy z przemysłem oraz przewodniczący komisji ds. gospodarki i innowacji Sejmiku Województwa Śląskiego. O finansowaniu nauki w ramach kontraktu terytorialnego dla województwa śląskiego opowiedzą Małgorzata Staś – dyrektorka wydziału rozwoju regionalnego oraz Jarosław Wesołowski, będący dyrektorem Europejskiego Funduszu Społecznego. O współpracy nauki i przemysłu w ramach kompetencji Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości i Funduszu Górnośląskiego opowiedzą natomiast Mieczysław Płaneta – dyrektor Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości oraz Andrzej konieczny – prezes zarządu Funduszu Górnośląskiego. Seminarium zakończy półgodzinna dyskusja z udziałem uczestników spotkania, którą zaplanowano na 14:30. Zachęcamy do udziału.

Wiadomość utworzona: 6 maja 2015 12:22, autor: Agnieszka Moszczyńska