30 kwietnia 2015
Weź udział w ankiecie i wpłyń na śląski rynek pracy!

Urząd Miasta Katowice we współpracy z firmą Hays Poland pragną stworzyć studentom idealne środowisko pracy. W tym celu prowadzona jest analiza oczekiwań młodych co do przyszłych pracodawców. Weź udział w badaniu rynku pracy w województwie śląskim i już dziś miej wpływ na swoją przyszłość.

Prowadzone firmę doradztwa personalnego Hays Poland przy wsparciu Urzędu Miasta Katowice badanie online ma na celu oszacowanie dostępności kapitału ludzkiego w województwie śląskim. Przygotowana ankieta dotyczy m.in. takich kluczowych zagadnień, jak znajomość języków obcych, oczekiwania wobec pracodawców, sposoby poszukiwania pracy oraz zdobyte do tej pory doświadczenie zawodowe. Efektem ankiety, na której wypełnienie nie potrzeba więcej niż 8 minut, będzie opracowanie raportu, jaki posłuży promocji regionu wśród inwestorów w celu tworzenia nowych miejsc pracy. Weź udział w badaniu i przyczyń się do zmian na śląskim rynku pracy. Wszystkie udzielone odpowiedzi są poufne i będą przedstawiane tylko w postaci zbiorczych analiz statystycznych.

Wiadomość utworzona: 30 kwietnia 2015 10:18, autor: Agnieszka Moszczyńska