22 kwietnia 2015
Dwa wymazy i do bazy!

Dziś i jutro wszyscy chętni będą mogli zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych. Punkty pobrań na Wydziałach Mechanicznym Technologicznym oraz Górnictwa i Geologii, a także w Centrum Handlowym FORUM będzie można odwiedzić w godz. 11:00-18:00. Zachęcamy do udziału.

Rejestracja w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych polega na pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka oraz wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Przyjdź dziś lub jutro do punktu pobrań i zarejestruj się, to potrwa tylko chwilę. Może to właśnie Twój bliźniak genetyczny czeka na pomoc. Do zobaczenia na Wydziale!

Wiadomość utworzona: 22 kwietnia 2015 07:45, autor: Agnieszka Moszczyńska