17 kwietnia 2015
Dowiedz się jak zdobyć podwójny dyplom

Spotkanie informacyjne z przedstawicielami Uniwersytetu Cranfield z Wielkiej Brytanii odbędzie się w auli Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Banacha 7 w Gliwicach 21 kwietnia o godz. 15:30.

Uczestnicy spotkania z przedstawicielami Uniwersytetu Cranfield dowiedzą się m.in. jak zdobyć podwójny dyplom ukończenia studiów oraz uzyskają odpowiedzi na nurtujące ich pytania, dotyczące możliwości studiowania na brytyjskiej uczelni. Uniwersytet Cranfield, który jest jedną z czołowych uczelni badawczych w Wielkiej Brytanii, od wielu lat współpracuje z Politechniką Śląską w ramach programu Erasmus.

Wiadomość utworzona: 17 kwietnia 2015 14:36, autor: Agnieszka Moszczyńska