31 marca 2015
Stypendia dla studentów i doktorantów w Niemczech

Zgłoszenia do programu stypendialnego GFPS-Polska i Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, adresowanego do polskich studentów i doktorantów, chcących w semestrze zimowym 2015/2016 pracować nad własnym projektem naukowym lub kulturalnym w jednym z niemieckich miast uniwersyteckich, przyjmowane są do 14 kwietnia.

Oferta GFPS-Polska i Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej dotyczy możliwości spędzenia pięciu miesięcy w jednym z dowolnie wybranych miast uniwersyteckich w Niemczech. W tym czasie objęci programem stypendialnym studenci i doktoranci będą mogli pracować nad własnymi projektami naukowymi lub kulturalnymi pod opieką i we współpracy z grupami lokalnymi stowarzyszeń GFPS-Polska/ GFPS e.V. W ramach stypendium organizatorzy gwarantują bezpłatny udział w seminariach naukowo-kulturalnych, 580 Euro dofinansowania miesięcznie, a także dostęp do szkoleń m.in. z zarządzania projektami i fundraisingu. Zachęcamy do udziału.

Wiadomość utworzona: 31 marca 2015 13:41, autor: Agnieszka Moszczyńska