26 marca 2015
Aplikuj o stypendium i studiuj w Danii!

Zachęcamy studentów studiów I stopnia do udziału programie stypendialnym VELUX. Projekt umożliwia studiowanie w semestrze zimowym 2015/2016 na jednej z duńskich uczelni. Aplikacje składać można w Biurze Międzynarodowej Wymiany Akademickiej do 7 kwietnia.

Program stypendialny VELUX adresowany jest do studentów studiów I stopnia z Polski, Bułgarii, Rumunii, Węgier, Słowacji i Czech. Organizatorzy przedsięwzięcia zapewniają miesięczne stypendium na zakwaterowanie oraz zwrot na kosztów podróży. Udział w projekcie daje możliwość spędzenia semestru na jednej z duńskich uczelni:
Studenci zainteresowani udziałem w programie stypendialnym VELUX mogą składać aplikacje w Biurze Międzynarodowej Wymiany Akademickiej Politechniki Śląskiej do 7 kwietnia

Wiadomość utworzona: 26 marca 2015 12:08, autor: Agnieszka Moszczyńska