25 marca 2015
Etyczne i ekonomiczne aspekty społecznej odpowiedzialności biznesu – seminarium naukowe
Logo Wydziału Organizacji i Zarządzania

Seminarium naukowe „Etyczne i ekonomiczne aspekty społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)” odbędzie się w gliwickim oddziale Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego przy ul. Zwycięstwa 47 w najbliższy piątek o godz. 16:00. Wstęp wolny.

Na seminarium naukowe zapraszają Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – stowarzyszenie działające przy Politechnice Śląskiej – oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. O etycznych i ekonomicznych aspektach społecznej odpowiedzialności biznesu mówić będą prof. Aleksandra Kuzior i prof. Mariusz Zieliński z Politechniki Śląskiej. Spotkanie zakończy dyskusja z udziałem gości.

Wiadomość utworzona: 25 marca 2015 12:18, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 25 marca 2015 13:25, wykonana przez: Grzegorz Tannenberg