23 marca 2015
Wystawa prac studenckich „Geometria dachów – dachy wielospadowe”

Uroczyste otwarcie wystawy „Geometria dachów – dachy wielospadowe” odbędzie się na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej przy u. Akademickiej 5 w Gliwicach dzisiaj o godz. 15:00. Prace studentów pierwszego semestru studiów stacjonarnych kierunku budownictwo będzie można oglądać w holu przed aulą 118 do 29 marca. Wstęp wolny.

Prace prezentowane w ramach wystawy „Geometria dachów – dachy wielospadowe” zostały zrealizowane w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015, jako zwieńczenie kursu przedmiotów „Geometria Wykreślna i Rysunek Techniczny” i „Drawing & Geometry”. Wybrane projekty to – w odczuciu zespołu dydaktycznego – prace wyróżniające się szczególnie wysoką jakością wykonania, precyzją przedstawienia rozwiązań konstrukcji pomocniczych oraz estetyką wykonania modelu dachu wielospadowego. Dzisiejszego uroczystego otwarcia wystawy oraz nagrodzenia wyróżnionych studentów dokona prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Budownictwa prof. Leszek Szojda. Podczas wystawy, która potrawa do końca tygodnia, będzie można obejrzeć 25 wyróżnionych projektów, wybranych spośród 174 prac projektowych realizowanych w ramach przedmiotów „Geometria Wykreślna i Rysunek Techniczny” i „Drawing & Geometry” na Wydziale Budownictwa od pięciu lat.

Wiadomość utworzona: 23 marca 2015 10:05, autor: Agnieszka Moszczyńska