19 marca 2015
Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2015 już dziś! Studencie, absolwencie, pracowniku naukowy, przyjdź do nowej hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej i sprawdź co rynek pracy ma Ci do zaoferowania. Początek imprezy o 9:00. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Organizowane wspólnie przez Biuro Karier Studenckich i Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości stanowią doskonałą okazję do poznania aktualnej oferty rynku pracy, skierowanej do studentów, absolwentów, a także pracowników naukowych określonych specjalizacji. Ponadto, prezentacja warunków i możliwości uzyskania zatrudnienia niejednokrotnie ułatwia uczniom szkół ponadgimnazjalnych podjęcie decyzji dotyczącej wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Udział w targach zapowiedziało blisko sto firm! Oprócz tego w nowej hali Ośrodka Sportu Politechnika Śląskiej będzie dziś można spotkać się z przedstawicielami instytucji udzielających wsparcia merytorycznego i finansowego młodym przedsiębiorcom. Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości potrwają od 9:00 do 15:00. Zachęcamy do udziału.

Wydziały Politechniki Śląskiej, które umożliwiły studentom udział w XVII edycji Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości ogłaszając godziny dziekańskie:
  • Wydział Mechaniczny Technologiczny w godz. 11:45-15:00 dla wszystkich studentów
  • Wydział Matematyki Stosowanej w godz. 11:00-13:00 dla III roku matematyki I stopnia, II roku matematyki II stopnia, III roku informatyki (I stopnia)
  • Wydział Budownictwa w godz. 9:00-11:00 dla studentów 6 i 8 semestru studiów stacjonarnych I stopnia studiujących w Gliwicach i w CKI w Rybniku
  • Wydział Chemiczny w godz. 12:00-15:00 dla studentów III roku I stopnia i II roku II stopnia
  • Wydział Elektryczny w godz. 10:00-12:00 dla wszystkich studentów
  • Wydział Inżynierii Biomedycznej w godz. 10:00-14:00 dla wszystkich studentów.

Wiadomość utworzona: 19 marca 2015 08:08, autor: Agnieszka Moszczyńska