18 marca 2015
Sprostowanie do artykułu „Dziennika Gazety Prawnej”
W związku z artykułem, jaki ukazał się dziś w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, przekazuję treść listu, jaki wystosowałem do redaktor naczelnej gazety Jadwigi Sztabińskiej:

„Szanowna Pani Redaktor,
Z oburzeniem przeczytałem artykuł pt. „Czarny koń Buzka w Jastrzębskim Węglu”, jaki ukazał się na 8 str. „Dziennika Gazety Prawnej” 18 marca 2015 r. Artykuł ten opiera się wyłącznie na plotkach i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Użycie nazwiska rektora Politechniki Śląskiej w tym kontekście traktuję jako działanie sprzeczne z etyką dziennikarską. Artykuł naraża na szwank prestiż naszej uczelni i jej rektora. Domagam się zatem sprostowania i przeproszenia rektora i całej społeczności naszej uczelni na łamach Państwa gazety.
Z poważaniem,
Rzecznik prasowy Politechniki Śląskiej”

Wiadomość utworzona: 18 marca 2015 11:54, autor: Paweł Doś
Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2015 11:57, wykonana przez: Paweł Doś