19 marca 2015
Twarze uczelni w TVP Katowice

Kolejna część filmu dokumentalnego pt. „Twarze uczelni” wyemitowana zostanie na antenie TVP Katowice w czwartek, 19 marca, o godz. 20:20. Tym razem przybliżone zostaną postaci piątki młodych naukowców z Politechniki Śląskiej.

W niespełna półgodzinnym materiale pt.  „Twarze uczelni” przybliżone zostaną sylwetki: dr inż. arch. Agnieszki Labus z Wydziału Architektury, dr. inż. Marcina Basiagi z Wydziału Inżynierii Biomedycznej, dr. inż. Tomasza Rzychonia z Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii oraz dr. inż. Wojciecha Adamczyka Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki i dr. inż. Konrada Tudyki z Instytutu Fizyki - Centrum Naukowo-Dydaktycznego Politechniki Śląskiej. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia przygotowanego przez TVP Katowice materiału.

Wcześniejsze części cyklu można obejrzeć na kanale Politechniki Śląskiej na YouTubie.

Wiadomość utworzona: 18 marca 2015 07:22, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 19 marca 2015 16:41, wykonana przez: Paweł Doś