16 marca 2015
Nowoczesne kotły i instalacje oczyszczania spalin

Warsztat pt. „Nowoczesne kotły i instalacje oczyszczania spalin” odbędzie się w sali 200 Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 20 w Gliwicach 17 marca w godz. 10:00-12:00. Spotkanie poprowadzi Janusz Rydzak – kierownik promocji rozwoju produktu w firmie Rafako S.A. Wstęp wolny. W imieniu organizatorów – Biura Karier Studenckich i Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki – serdecznie zapraszamy.

Jutrzejsze spotkanie poświęcone nowoczesnym kotłom i instalacjom oczyszczania spalin to część większego przedsięwzięcia realizowanego przez Rafako i Politechnikę Śląską. W minionym tygodniu odbyła się konferencja naukowo-techniczna „Procesy niszczenia, powłoki ochronne praz nowoczesne materiały kotłowe”, w której wzięło udział blisko 140 delegatów. Podczas organizowanego wspólnie z naukowcami z Politechniki Śląskiej wydarzenia, które odbyło się w okolicach Bełchatowa, wygłoszonych zostało 20 referatów naukowo-technicznych o tematyce zbieżnej z warsztatami, które odbędą się jutro na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki.

Wiadomość utworzona: 16 marca 2015 10:37, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2015 10:51, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska