11 marca 2015
Forum Pracodawców AEiI 2015

Już dziś Forum Pracodawców współpracujących z Wydziałem Automatyki, Elektroniki i Informatyki.  Stanowiska firm dostępne będą na parterze i pierwszym piętrze wydziału przy ul. Akademickiej 16 w Gliwicach, prezentacje przybliżające działalność zaproszonych podmiotów natomiast będzie można obejrzeć na auli C między 9:30 a 15:00. Wstęp wolny. Zachęcamy do udziału.

Dzisiejsze Forum Pracodawców to kolejne spotkanie z przedstawicieli firm współpracujących z Wydziałem Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. W ramach Forum odbędą się prezentacje firm na stanowiskach targowych znajdujących się na parterze i pierwszym piętrze wydziału oraz prezentacje multimedialne przybliżające działalność zaproszonych przedsiębiorstw. Wśród wystawców, którzy zaprezentują się w auli C między 9:30 a 15:00, takie firmy, jak: 3S, 3Soft, Anshar Studio, Atest Gaz, Autea, Bluemenbecker, Bombardier, Cadence, Chilid + XSolve, Contreg, Danieli Automation, Delphi, EMAG, Future Processing, Hybris Software, Incuvo, Jcommerce, Joanneum Research, Kamsoft, Kontakt Simon, Kroll Ontrack, LG Nextera, LGBS, Netizens, Nokia, Prevac, ProBS, Motorola, Propoint, Shorelans, Sll, SkyTech, Sygnity oraz Wincor Nixdorf.

W ramach Forum Pracodawców AEiI 2015, w samo południe, w auli F, odbędzie się spotkanie przedstawicieli pracowników, studentów i doktorantów Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Podczas spotkania omówiona zostanie m.in. oferta badawcza wydziału oraz możliwe formy współpracy w ramach oferty dydaktycznej, takie jak przedmioty obieralne, projekty mentorskie, staże oraz prace dyplomowe.

Wiadomość utworzona: 11 marca 2015 09:14, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 11 marca 2015 09:35, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska