3 marca 2015
Nabór asystentów do tegorocznych IGRÓW

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę? Ciekawi Cię, jak funkcjonują IGRY od środka? Chcesz poznać nowych ludzi i przy okazji urozmaicić swój… studencki żywot? Zostań asystentem tegorocznej edycji IGRÓW! Bez Twojej kreatywności, zaangażowania i pracy Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej nie da rady…

Asystenci to wolontariusze, którzy tworzą IGRY – gliwickie juwenalia, stanowiące wielkie święto braci studenckiej, odbywające się regularnie od 1957 roku. Wydarzenie, którym co roku w maju żyje cała Politechnika Śląska, nie miałoby miejsca, gdyby nie kreatywność, zaangażowanie i praca rzeszy asystentów. Dlatego, jeśli chcesz mieć swój udział w tworzeniu historii, już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy i zostań asystentem IGRÓW 2015! Uprzedzamy lojalnie, że czeka Cię sporo pracy, ale także dużo satysfakcji, nowych znajomości oraz niezapomnianych chwil, gwarantujących niesamowite wspomnienia dla długie lata. Zarejestruj się przez asystencki fanpage na Facebooku, wyślij wiadomość pod wskazany adres emailowy lub zeskanuj kod QR z podlinkowanego plakatu. Liczymy na Ciebie! Do zobaczenia na IGRACH!

Wiadomość utworzona: 3 marca 2015 14:49, autor: Agnieszka Moszczyńska