27 lutego 2015
Zostań LIDEREM!

Jesteś doktorantem Politechniki Śląskiej? Przygotowujesz aplikację do VI edycji programu LIDER? Mamy szkolenie specjalnie dla Ciebie! Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej zaprasza na dwudniowe warsztaty będące sprofilowanym wsparciem dla osób aplikujących do programu LIDER oraz osób tych, którzy planują realizację projektów ukierunkowanych na transfer technologii. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń.

Uczestnicy szkolenia pt. „Kuźnia Idei Politechniki Śląskiej”, zaprojektowanego specjalnie pod kątem udziału w finansowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju programie LIDER, dowiedzą się, jak zarządzać projektem naukowo-badawczym, otrzymają informacje dotyczące komercjalizacji tego typu projektów, nauczą się zasad autoprezentacji i skorzystają z doświadczenia osób kierujących projektami naukowo-badawczymi. Zajęcia zaplanowano na 3 i 4 marca br. w godz. 8:30-15:30. W szkoleniu może wziąć udział 15 osób, o uczestnictwie decyduje kolejność nadsyłania formularzy zgłoszeniowych.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Zachęcamy do udziału.

Wiadomość utworzona: 27 lutego 2015 09:30, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 27 lutego 2015 09:31, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2020>
PnWtŚrCzPtSoN