26 lutego 2015
Spektakl dla dzieci pracowników Politechniki Śląskiej

Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych Politechniki Śląskiej posiada 45 dwuosobowych bezpłatnych zaproszeń dla pracowników uczelni i ich dzieci na przedstawienie „Park – świat pełen pokus”. Spektakl odbędzie się w auli 300 Wydziału Górnictwa i Geologii przy ul. Akademickiej 2 w Gliwicach 5 marca o 17:00.

Bezpłatne zaproszenia na spektakl można odbierać w Dziale Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych, w pok. 420, przy ul. Konarskiego 18 w Gliwicach od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00. Organizatorem wydarzenia wspierającego Polskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Krakowie jest Impresariat Artystyczny „HA-BART”. Serdecznie zapraszamy.

Wiadomość utworzona: 26 lutego 2015 14:00, autor: Agnieszka Moszczyńska