16 lutego 2015
Program Corporate Readiness Certificate (CRC)

Biuro Karier Studenckich zachęca do udziału w programie Corporate Readiness Certificate. Odbywające się w ramach CRC zajęcia prowadzone przez ekspertów z branży IT zaplanowano na semestr letni. Test kwalifikujący do udziału w projekcie  – z wiedzy ogólnej z obszaru IT oraz z języka angielskiego – odbędzie się na Politechnice Śląskiej w Gliwicach i w Katowicach 26 lutego.

Program Corporate Readiness Certificate skierowany jest do studentów zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji w obszarze IT. Zajęcia prowadzone w VII modułach odbywać się będą w semestrze letnim 2015 r. i obejmować będą:
  • Service Management
  • Project Management
  • Mainframe
  • nowoczesne IT w banku
  • platformy IT
  • AIX/UNIX
  • Wintel.
Korzyści z uczestnictwa w CRC to m.in.:
  • zdobycie przedmiotowej wiedzy praktycznej, która nie jest dostępna na rynku
  • wykształcenie umiejętności funkcjonowania w złożonym, nowoczesnym środowisku biznesowym
  • uzyskanie prestiżowego certyfikatu, rozpoznawalnego w środowisku biznesowym (CRC).

Najlepsi uczestnicy programu Corporate Readiness Certificate otrzymają możliwość odbycia płatnych staży i praktyk w instytucjach zaangażowanych w realizację przedsięwzięcia.

Osoby zainteresowane udziałem w programie Corporate Readiness Certificate proszone są o przesyłanie życiorysu wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres mailowy Biura Karier Studenckich Politechniki Śląskiej. Egzamin kwalifikacyjny, składający się z testu z wiedzy ogólnej z obszaru IT i testu z angielskiego, odbędzie się na Politechnice Śląskiej (równocześnie w Gliwicach i Katowicach) 26 lutego o godz. 16:00 Zachęcamy do udziału.

Wiadomość utworzona: 10 lutego 2015 12:00, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 16 lutego 2015 07:44, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>
PnWtŚrCzPtSoN