3 lutego 2015
Bezpłatne warsztaty językowe w CH „Forum”

Warsztaty z języka angielskiego „na wesoło” przeznaczone dla młodzieży szkolnej odbywać się w CH „Forum” przy ul. Lipowej w Gliwicach w okresie ferii zimowych. Lektorzy ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Politechniki Śląskiej poprowadzą zajęcia zaplanowane na 4 i 11 lutego. Czterogodzinne, trwające od 10:30 do 14:00 warsztaty są bezpłatne. Rejestracja chętnych odbywa się telefonicznie, mailowo lub osobiście w punkcie informacyjnym CH „Forum”. Zachęcamy do udziału.

Bezpłatne spotkania z językiem angielskim na wesoło, to doskonała forma spędzenia wolnego czasu przez dzieci i młodzież szkolną, która nie wyjeżdża na ferie zimowe z Gliwic. Uczniowie biorący udział w warsztatach będą mieli szansę, by w luźnej atmosferze podszkolić nieco swój angielski. Wprawdzie efekty są istotne, ale najważniejsza jest dobra zabawa, na którą stawiają organizatorzy spotkań z językiem angielskim na wesoło.

W trwającym do połowy lutego przedsięwzięciu uczestniczą cztery gliwickie szkoły językowe – w tym Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Politechniki Śląskiej. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych nauczycieli z SPJO odbędą się 4 i 11 lutego w godz. 10:30-12:00 i 12:30-14:00.

Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych warsztatach językowych w CH „Forum” proszone są o kontakt z punktem informacyjnym centrum osobiście, mailowo lub telefonicznie – pod nr. 32 335 73 00 – w godzinach pracy „Forum”.

Wiadomość utworzona: 2 lutego 2015 07:54, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 3 lutego 2015 10:03, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska