2 lutego 2015
Nagrody Fiat Chrysler Automobiles rozdane

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu grupy Fiat Chrysler Automobiles odbyło się dzisiaj w sali senatu Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Nagrodzeni to autorzy prac dyplomowych i doktorskich, związanych tematycznie z przemysłem motoryzacyjnym, obronionych w 2013 roku na Politechnice Śląskiej i Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Laureaci konkursu oprócz dyplomów okolicznościowych, otrzymują nagrody pieniężne.

Konkurs o nagrodę grupy Fiat Chrysler Automobiles organizowany jest regularnie od kilkunastu lat. Celem przedsięwzięcia jest promowanie prac dyplomowych i doktorskich związanych tematycznie z przemysłem motoryzacyjnym. W tegorocznej, siedemnastej już edycji nagrodzono łącznie 13 prac. Grupa Fiat Chrysler Automobiles, reprezentowana przez FIAT Powertrain Technologies Poland, FIAT Auto Poland, Teksid Iron Poland, Magneti Marelli i Centro Ricerche Fiat, postanowiła wyróżnić sześć prac powstałych na Politechnice Śląskiej, siedem z Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej i sześć z Politechniki Warszawskiej, gdzie uroczyste wręczenie nagród odbyło się 14 stycznia.
Spośród absolwentów Politechniki Śląskiej, biorących udział w konkursie FIATA 2013/2014, nagrody otrzymali: dr inż. Daniel Trzebiński z Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki, dr inż. Rafał Setlak z Wydziału Elektrycznego, dr inż. Marcin Zemczak z Wydziału Mechanicznego Technologicznego, a także mgr inż. Roger Gołombek z Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki, mgr inż. Waldemar Mucha z Wydziału Mechanicznego Technologicznego oraz inż. Mateusz Wąsik z tego samego wydziału. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Wiadomość utworzona: 29 stycznia 2015 11:55, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 2 lutego 2015 07:27, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska