28 stycznia 2015
Zdecyduj, kto zagra w „Mrowisku!

Wilki, Hey, Ira czy Lemon? A może Artur Rojek, Justyna Steczkowska lub Dawid Podsiadło? Kto zagra w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”? W internetowej ankiecie głosujemy na artystę, który wystąpi na deskach „Mrowiska”.

Podobnie jak w ubiegłym, Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” planuje zaproszenie wybranego drogą głosowania artysty, który wystąpi na deskach sali teatralnej. W 2014 roku w analogicznym głosowaniu Internauci – studenci, absolwenci, pracownicy Politechniki Śląskiej oraz wszyscy fani dobrej muzyki granej na żywo – wybrali zespół Dżem, który wystąpił w Gliwicach w październiku. Kto zagra w tym roku? W szranki staje siedmiu artystów – zespoły Wilki, Hey, Ira oraz Lemon, a także tacy wokaliści, jak Dawid Podsiadło, Justyna Steczkowska i Artur Rojek. Od Was zależy, kto zagra na deskach Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”. Głosowanie trwa!

Wiadomość utworzona: 28 stycznia 2015 08:29, autor: Agnieszka Moszczyńska