26 stycznia 2015
10. Noc Naukowców na Politechnice Śląskiej

Ruszyło zbieranie zgłoszeń do 10. Nocy Naukowców na Politechnice Śląskiej, która odbędzie się 17 października. Wszystkich zainteresowanych prezentacją swoich osiągnięć podczas jubileuszowej edycji wydarzenia zapraszamy do współpracy. Zgłoszenia można nadsyłać do końca lutego. Czekamy!

Wszystkich pracowników i studentów Politechniki Śląskiej oraz innych zainteresowanych popularyzacją nauki zachęcamy do przesyłania zgłoszeń do jubileuszowej edycji Nocy Naukowców na Politechnice Śląskiej. Mamy nadzieję, że i tym razem zaskoczą nas Państwo swoją pomysłowością i zaangażowaniem. Pytania i propozycje można nadsyłać na adres e-mailowy Magdaleny Kudewicz-Kiełtyki.

Wiadomość utworzona: 26 stycznia 2015 07:23, autor: Agnieszka Moszczyńska