21 stycznia 2015
Płatne staże w General Motors Manufacturing Poland

Spółka General Motors Manufacturing Poland ogłosiła listę projektów, do których realizacji zaprasza studentów Politechniki Śląskiej. Poszukiwane są osoby będące na ostatnim semestrze studiów I lub II stopnia, a także absolwenci studiów I i II stopnia, którzy ukończyli naukę maksymalnie pół roku temu. Na zgłoszenia w formie życiorysu i listu motywacyjnego w języku angielskim przesyłać można do 25 stycznia. Zachęcamy do udziału w rekrutacji.

Studenci z takich kierunków, jak mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, budownictwo, ochrona środowiska, mechatronika, informatyka, inżynieria materiałowa, elektronika czy zarządzanie i inżynieria produkcji mają szansę na sześciomiesięczny płatny staż w General Motors Manufacturing Poland. Zainteresowani proszeni są o przesyłanie życiorysu w języku angielskim wraz z listem motywacyjnym na adres Biura Karier Studenckich Politechniki Śląskiej. Od kandydatów wymagana jest co najmniej komunikatywna znajomość angielskiego, a także inne umiejętności opisane szczegółowo w liście projektów realizowanych przez GMMP. Spółka proponuje studentom współudział w realizacji projektów we wszystkich działach, tj. tłocznia, karoseria, montaż główny, utrzymanie ruchu, jakość, inżynieria, planowanie produkcji i dostaw materiałowych, a także zakupy i finanse. GMMP nie wyklucza, a le również nie gwarantuje, możliwości zatrudnienia kandydatów po pozytywnym zakończeniu stażu. Istnieje możliwość połączenia stażu z pracą nad projektem inżynierskim, którego realizacja odbywa się pod kontrolą i przy wsparciu opiekuna z GMMP.

Lista projektów do realizacji podczas stażu w General Motors Manufacturing Poland wraz ze szczegółowymi wymaganiami, dostępna jest na stronie internetowej Biura Karier Studenckich Politechniki Śląskiej. Osoby zainteresowane stażem proszone są o przesłanie kompletu dokumentów w języku angielskim na adres mailowy Biura Karier Studenckich. W tytule wiadomości należy wpisać: Staż GM – 02.2015.

Wiadomość utworzona: 21 stycznia 2015 14:05, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2020>