12 stycznia 2015
Studencie… Sesja is coming!

XXVII Spotkanie Gospodarcze zatytułowane „Studencie… Sesja is coming!” odbędzie się w Regionalnej Izbie Gospodarczej przy ul. Opolskiej 15 w Katowicach 15 i 16 stycznia w godzinach popołudniowych. Spotkanie adresowane jest do studentów, absolwentów śląskich uczelni oraz pozostałych osób zainteresowanych przedsiębiorczością i samorozwojem. Udział bezpłatny. Rejestracja trwa.

Spotkanie, na które zaprasza Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, podzielone zostanie na dwie części – panel dyskusyjny i warsztaty. Pierwsza część odbędzie się w auli multimedialna RIG 15 stycznia w godz. 18:00-20:00. Podczas spotkania eksperci w dziedzinie efektywnego nauczania podzielą się z uczestnikami swoją wiedza i doświadczeniami. Dowiemy się m.in. czy każdy potrafi się uczyć, czy przypadkiem najpierw nie powinniśmy się nauczyć w jaki sposób się uczyć, co pomaga w uczeniu się oraz czy każdy uczy się w ten sam sposób. Oprócz tego przekonamy się czy istnieje sposób na tworzenie dobrych notatek oraz czy szybkie czytanie sprawi, że szybciej przyswoimy daną wiedzę. Zaproszeni specjaliści powiedzą również czy dieta i sposób odżywania mogą wpływać na pamięć oraz czy suplementy diety – często nadużywane przed egzaminami – mają wpływ na pracę mózgu…

Dzień później w Sali Piaskowej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, w godz. 17:00-19:00, odbędą się warsztaty. Zajęcia poprowadzi Wojciech Zawisz – trener, konsultant, coach i pierwszy Polak posiadający akredytację ThinkBuzan, uprawniającą do prowadzenia warsztatów z mindmappingu.

Osoby zainteresowane udziałem w XXVII Spotkaniu Gospodarczym proszone są o wypełnienie kwestionariusza online do 14 stycznia do godz. 23:59. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Wiadomość utworzona: 12 stycznia 2015 13:31, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 12 stycznia 2015 13:32, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>
PnWtŚrCzPtSoN