22 grudnia 2014
Nowe technologie w przemyśle motoryzacyjnym

Spotkanie z Kamilem Łabanowiczem odbędzie się w sali bankietowej Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach dzisiaj, 22 grudnia, o godz. 18:00. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, który pracuje obecnie jako exterior designer w firmie Audi, wygłosi wykład na temat nowych technologii w przemyśle motoryzacyjnym. Wstęp wolny.

Podczas dzisiejszego spotkania w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” zostaną poruszone zagadnienia z zakresu przemysłu motoryzacyjnego. Kamil Łabanowicz opowie m.in. o przyszłości samochodów elektrycznych w firmie Audi, zastosowaniu nowych technologii materiałowych oraz procesie projektowania w kontekście zastosowania druku 3D. Oprócz tego zdradzi – od konceptu po wdrożenie do produkcji – jak od środka wygląda praca w koncernie motoryzacyjnym. Na spotkanie zaprasza Studenckie Koło Naukowe PolSl Racing.

Wiadomość utworzona: 22 grudnia 2014 07:21, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 22 grudnia 2014 08:02, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska