18 grudnia 2014
Studiuj po angielsku! Zostań magistrem Politechniki Śląskiej i portugalskiego Instituto Superior Técnico

Trwa nabór na studia drugiego stopnia w języku angielskim KIC „MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy” prowadzone na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki oraz w portugalskim Instituto Superior Técnico. Program studiów adresowanych do absolwentów energetyki, mechaniki i budowy maszyn, inżynierii środowiska i kierunków pokrewnych, obejmuje zagadnienia wysoko efektywnej i czystej produkcji energii z węgla i paliw nowej generacji. Rekrutacja trwa do 6 stycznia.

Studia KIC „MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy” realizowane są w ramach programu KIC InnoEnergy i w całości prowadzone są w języku angielskim. Na dwóch pierwszych semestrach zajęcia odbywać się będą na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej, dwa  pozostałe – łącznie z pracą magisterską – w portugalskim Instituto Superior Técnico. Studenci, zakwalifikowani podczas trwającej do 6 stycznia 2015 r. rekrutacji, otrzymają stypendium w wysokości 750 euro miesięcznie. Absolwenci studiów KIC „MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy” otrzymają dwa dyplomy: Politechniki Śląskiej i portugalskiego partnera – Instituto Superior Técnico w Lizbonie. Zachęcamy do udział w rekrutacji absolwentów takich kierunków, jak energetyka, mechanika i budowa maszyn, inżynieria środowiska oraz pokrewnych.

Wiadomość utworzona: 18 grudnia 2014 12:19, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>