17 grudnia 2014
Nowa specjalność na Wydziale Mechanicznym Technologicznym

Od nowego semestru zostanie uruchomiona nowa specjalność na studiach II stopnia na Wydziale Mechanicznym Technologicznym. Zajęcia w ramach specjalności Integrated Manufacturing Systems AC4 będą wykładane w języku angielskim i rozpoczną się 23 lutego. Zachęcamy do udziału w rekrutacji.

W ramach specjalności Integrated Manufacturing Systems AC4, prowadzonej na studiach II stopnia w Instytucie Automatyzacji Procesów Technologicznych i Zintegrowanych Systemów Wytwarzania, będą się odbywać zajęcia poświęcone m.in. takim zagadnieniom, jak: design of technological processes; control, measurement and diagnostic systems; microprocessor-based control, robotisation of technological processes and robots programming; PLC programming; distribited control systems and real-time operating systems; design and modeling of flexible manufacturing systems; production planning and control in automated systems; acquisition and management of production data; computer integrated manufacturing, etc.

Szczegółowe informacje można uzyskać w dziekanacie Wydziału Mechanicznego Technologicznego przy ul. Konarskiego 18A w Gliwicach lub pod nr. tel. 32 237 14 21.

Wiadomość utworzona: 17 grudnia 2014 09:33, autor: Agnieszka Moszczyńska